Google+

Firmamız Buse Kozmetik Adıyla 1989 yılında şahıs firması olarak kurulmuş olup kozmetik perakende ve toptan satışı yaparak faliyetine başlamıştır, 1996 yılında şirketleşme adıyla Buse Kozmetik Parfümeri İmalat ve İthalat İhracat İnşaat sanayi Limited Şirketi olarak faliyetimizi sürdürmek için adım atmış bulunuyoruz. Kendi tesislerimizde Sağlık Bakanlığı GMP normlarına uygun ürünler üretiyoruz bu sayede Türkiye kozmetik piyasasında iyi bir yer alacağımızı ve bu yolda adımlarımızı azimle attımıza inanıyorum.

Firmamız 1989 yılından bu güne Kozmetik sektöründe yer almaktadır. Firmamız yaptığı tüm işlerde son kullanıcı memnuniyetini esas almaktadır. Buse Kozmetik olarak çalışma hayatımıza bir çok yenilikler katmayı düşünüyoruz, Çalışma ekibimizde bulunan konusunda uzman çalışma arkadaşlarımızla projelerimize ve firmanızın kurumsal kimliğine yakışır hizmet vermeyi ilke edindiğimizi bilmenizi isteriz.

Buse Kozmetik sektör ihtiyaçları ve kaliteli iş anlayışını göz önüne alınarak, Kozmetik perakende ve toptan satış yapılan alışveriş yerleri, Kuaför ve güzellik salonları, SPA salonları, Eczaneler, Grosmarket ve Zincir mağazalar, ve Saç bakım merkezlerine hizmet vermek ve çağdaş iş anlayışını yansıtmak amacıyla kurulmuştur. 

İyi alışverişler diler,, her zaman sözümüz ilkemizdir anlayışıyla adım attığımızı bilmenizi isterim. 

Şirketim adına; 

İsmail Gezici

Copyright © Tüm Hakları Buse Kozmetiğe Aittir                                          Web Yazılım - Tasarım Ajans Tiempo